Své terapie provádím v pohodlí Vašeho domova, po Skypu, telefonicky nebo v pronajetém prostoru v centru Prahy. Terapie vždy koncipuji na míru každému klientovi zvlášť. Na základě počáteční analýzy zvolím tu nejvhodnější metodu terapie. Standardní sezení s klientem trvá 90 minut. První sezení vždy ukáže, zda je třeba potkat se vícekrát. Terapie zahrnují práci i mimo sezení pro nejlepší dosažitelný výsledek a společný úspěch.


Individuální terapie

Trápí Vás potíže s depresí, úzkostí, zármutkem, hněvem, choroba nebo různými životními překážkami?
Individuální terapie je zaměřena na vlastní potřeby klienta a základem je vždy nejprve najít příčinu a důvody, proč mě klient vyhledá. Na základě této analýzy zvolíme tu nejvhodnější metodu terapie.

Párové terapie

Tato terapie je koncipována pro každého, kdo si prochází překážkami v manželství či krizí v milostném vztahu.

Coaching

Coaching (mentální, kariérní, vedení podnikání, životní styl a výživový coaching) je komplexní přístup a metoda uzpůsobená tak, aby bylo možné dosáhnout vašich cílů. Tento komplexní program zahrnuje techniky, cvičení, hluboké znalosti, které vám pomohou naplnit váš potenciál a cíle tak, abyste mohli dosáhnout vnitřní spokojenosti a naplnění.

Reiki a Shamballa / práce s energií

Energetické léčení je léčebný systém, který obnovuje rovnováhu a tok energie v celém těle, mysli a duši. Tato technika pracuje přímo s fyzickými, emocionálními a duchovními aspekty a je doplněná různými technikami a cvičeními tak, aby se daný problém nevracel zpět.
Jako Mistr učitel Reiki Vás mohu zasvětit do všech stupňů.

Konstelace

Konstelace je alternativní metoda léčení, která uzdravuje všechny úrovně našich těl, ducha i duše. Díky nim dokážeme velmi názorně vidět a cítit příčinu a řešení dané záležitosti, na kterou se ptáme. Tato metoda je velmi účinná a hluboká. Konstelace se provádí ve skupině, proto mě neváhejte kontaktovat k možné organizaci.

Duchovní průvodce

Nabízím podporu a informační postup při procesu duchovního probuzení či psycho-spirituální krize. Připravím Vás na Váš osobní duchovní vývoj tak, abyste mohli získat více síly ve vašem životě.

Šamanské vedení

Šamanismus je starodávný způsob, který zahrnuje uzdravování ducha. Šamanské léčení je soucitná praxe, která může rozptýlit negativní energie a znovu vnést osobní sílu, která mohla být z různých důvodů ztracena.

Fytoterapie

Fytoterapie je praxe, která se opírá o empirické zhodnocení léčivých bylin na daný problém, který zahrnuje individuální doplnění vitamínů a minerálů.