Verča mi pomohla opět najít cestu ke spokojenějšímu životu. Otevřela mi oči a díky ní jsem pochopila spoustu věcí, na které jsem dlouho neznala odpovědi. Dodala mi odhodlání a sílu samu sebe překonávat. Kdybych ji tenkrát nepotkala, asi bych tu dnes nebyla a nemohla jí tak upřímně poděkovat za její veškerou pomoc, snahu a úsilí.

Veronika V.

Nevěřil bych, že mi od základu Verča změní můj život terapiemi, jakými právě dělá. To, jaký má přístup ke své práci a jak umí výborně pracovat s lidmi mě opravdu dostalo. Otevřela mi oči v mnoha směrech, a právě díky ní, mám lepší pohled na svět, a hlavně vidím to co jsem celý život pomíjel. K Verče chodím pravidelně a mohu jí doporučit opravdu každému.

David G.

Verča je skvělá, empatická, férová a důsledná terapeutka, s kterou může člověk beze strachu řešit jakýkoliv problém, který dokáže odhalit i ve Vašem nejhlubším nitru a pomůže Vám s jeho řešením. Dokáže pomoci nejen s psychickým ale i fyzickým zdravotním problémem. Očistí Vás i Vaše obydlí od negativních energií. Jednoduše řečeno: Díky její práci a osobnosti, je svět o něco lepším místem.

Monika